Hair Megaspray – Produkt regenerujący i wzmacniający włosy

Hair Megaspray to preparat, który wyraźnie poprawia kondycję zniszczonych i osłabionych włosów. Pomaga odwrócić negatywne skutki farbowania włosów i stosowania regularnych zabiegów typu: prostowanie, suszenie, kręcenie.

Jakie efekty daje produkt?

Liczne opinie użytkowników i użytkowniczek potwierdzają, że spray przynosi widoczne i bardzo zadowalające rezultaty:

– nawilża włosy
– odżywia i regeneruje włosy
– powstrzymuje włosy przed nadmiernym wypadaniem

Czy są efekty uboczne?

Doświadczenia klientów wykazały, że produkt działa bezpiecznie i nie powoduje żadnych niepożądanych skutków ubocznych. Nie ma więc przeciwwskazań co do jego stosowania.

Hair Megaspray – jaki ma skład?

Skład Hair Megaspray to: witamina A, witamina E, olej cynamonowy, olej kokosowy, olej arganowy, olej łopianowy, a także ekstrakt z rumianku i pokrzywy.

Jakie są recenzje?

Komentarze klientów są pozytywne – produkt działa łagodnie i już po kilkunastu dniach można zauważyć wyraźną poprawę w wyglądzie włosów. Opinie na forach i blogach pełne są zdjęć przed i po kuracji, na których widać działanie Hair Megaspray: włosy są grubsze, gęstsze, odżywione i bardziej lśniące, nawet u osób, które regularnie farbowały włosy od wielu lat.

Hair Megaspray – jak stosować?

Należy rozpylić preparat na skórę głowy oraz delikatnie rozmasować, a następnie nałożyć na głowę foliowy czepek. Na koniec trzeba ogrzać głowę za pomocą suszarki i ręcznika, a po upływie 1 godziny ściągnąć szampon z głowy i umyć ją szamponem.

Gdzie kupić produkt?

Oryginalny Hair Megaspray w dobrej cenie można zamówić wyłącznie na stronie producenta. Spray nie jest dostępny w aptece, drogeriach ani sklepach kosmetycznych.