Gen F20 Plus – preparat przeciw starzeniu się organizmu

Gen F20 Plus jest suplementem diety, który pozwala na zatrzymanie zegara biologicznego i odwrócenie skutków starzenia się organizmu.

Skutki uboczne stosowania Gen F20 Plus

Skład formuły stanowią aminokwasy, komponenty pochodzenia roślinnego i zwierzęcego. Dzięki temu preparat działa bez niekorzystnych efektów ubocznych.

Recenzje na temat suplementu

Działanie odmładzające ciało i umysł potwierdzają nie tylko lekarze i naukowcy, ale także sami użytkownicy. Klienci opisują swoje doświadczenia w stosowaniu preparatu wypowiadając się w komentarzach na blogach i forum. Często dołączają do nich zdjęcia, które dokumentują osiągnięte rezultaty.

Skład Gen F20 Plus

W składzie kapsułek występuje 16 składników o silnym działaniu antystarzeniowym, między innymi: l-arginina, l-glutamina, l-glicyna, l-lizyna, l-tyrozyna, korzeń astragalusa, aksamit z poroża jelenia, siara, l-walina, GTF chrom i fosfatydylocholina. Skład aerozolu doustnego to aminokwasy i inne komponenty pochodzenia roślinnego.

Działanie Gen F20 Plus

Formuła złożona z kapsułek i aerozolu pozwala:

  • Odzyskać młody wygląd i kondycję
  • Zredukować tkankę tłuszczową
  • Podnieść libido

Gdzie można zakupić suplement? – Cena

Odpowiedź na pytanie gdzie kupić preparat jest jedna: można to zrobić wyłącznie na stronie producenta. Zamówienie tam złożone to jedyna gwarancja otrzymania doskonałego produktu w dobrej cenie. Nie kupimy suplementu w aptece.

Gen F20 Plus – stosowanie

Zaleca się spożywanie 2 razy po 2 kapsułki w ciągu dnia i dodatkowo doustną aplikację sprayu do 6 razy dziennie.