FulFix – płynne serum na porost włosów

FulFix jest leczniczym serum przeznaczonym dla osób ze słabymi i nadmiernie wypadającymi włosami. Redukuje objawy łysienia bez względu na przyczynę pojawienia się zaburzeń.

Jaki jest skład produktu?

Rezultaty jakie można uzyskać stosując FulFix są możliwe dzięki składnikom aktywnym uzyskanym z rzadko spotykanych roślin leczniczych. To: centella asiatica, falliopia multiflora, serenoa repens, żeń-szeń syberyjski, ginkgo biloba i urtica dioica. Serum zawiera także magnez, kreatynę i ekstrakt z nasion winogron.

Gdzie kupić FulFix – cena

Zamówienia należy składać na oficjalnej stronie producenta. Jak uczy doświadczenie – to jedyna forma zakupu preparatu, która gwarantuje uzyskanie oryginalnego produktu w rozsądnej cenie. Serum nie kupimy w aptece.

FulFix – stosowanie

Przed aplikacją serum, należy umyć włosy. Wilgotne włosy spryskujemy 10-15 razy sprayem, po czym lekko masujemy opuszkami palców skórę głowy. Nie spłukujemy serum. Zabiegi powtarzamy 2 razy w tygodniu.

Czy powoduje skutki uboczne?

Najlepszym gwarantem bezpiecznego działania preparatu są naturalne komponenty tworzące FulFix, pozyskiwane z ziół, które nie wywołują efektów ubocznych.

Recenzje na temat produktu

Szybkie odrastanie mocnych włosów to najważniejszy argument przekonujący do stosowania serum. Najlepiej dowodzą tego zdjęcia wykonane przed i po kuracji. Zdjęcia zamieszczają w komentarzach na forum i blogach zadowoleni użytkownicy.

Czy FulFix działa?

Formuła serum odżywia i regeneruje uszkodzone włosy, oraz:

  • Blokuje wypadanie włosów
  • Wzmaga tempo przyrostu nowych włosów
  • Opóźnia proces siwienia, przywraca kolor