Foliactive Laser – laserowy grzebień na wypadające włosy

Foliactive Laser jest nowoczesnym grzebieniem zaopatrzonym w laser, który w skuteczny sposób pomaga osobom ze słabymi i nadmiernie wypadającymi włosami.

Gdzie można zakupić Foliactive Laser? – cena

Produktu nie kupimy w aptece. Zamówienia należy składać na stronie producenta, ponieważ jedynie tam jest dostępny produkt oryginalny i skuteczny. Cena jest również bardzo dobra, dzięki darmowym pakietom bonusowym i rabatom do 35% wartości.

Działanie laserowego grzebienia

Laserowy grzebień daje rezultaty w postaci:

  • Blokowania wypadania włosów
  • Szybszego wzrostu nowych, zdrowych włosów
  • Odżywienia i regeneracji włosów

Skład zestawu

W skład zestawu Foliactive Laser wchodzi: grzebień laserowy, wymienne nakładki grzebieniowe o różnej gęstości i zasilacz.
Laserowy grzebień wykorzystuje technologię Vibratonic® o niskiej częstotliwości drgań i system światła laserowego.

Foliactive Laser – recenzje

Doświadczenia trychologów potwierdzają, że masaże wykonywane grzebieniem działają skutecznie i bez efektów ubocznych. Polecają je swoim pacjentom.
Podobne są opinie klientów w komentarzach na blogach i forum.

Jak stosować produkt?

Widoczne rezultaty osiąga się po kilku tygodniach używania grzebienia. Producent zaleca stosowanie grzebienia przynajmniej 3-4 razy w tygodniu przez okres około 15 minut.

Skutki uboczne używania Foliactive Laser

Innowacyjne technologie wykorzystane w Foliactive Laser są owocem wielu lat badań i testów naukowych i są w 100% bezpieczne dla użytkowników.

Wibracyjny masaż głowy bez jakiegokolwiek ryzyka stymuluje krążenie krwi w skórze głowy, co ułatwia odżywienie i wzmocnienie włosów.