Fibre Select – łatwe i skuteczne oczyszczanie organizmu

Fibre Select jest preparatem, który umożliwia skuteczne oczyszczenie organizmu z toksyn, a przy okazji daje wsparcie w odchudzaniu.

Recenzje na temat Fibre Select

Pozytywne działanie produktu na cały organizm człowieka podkreślają w swoich opiniach lekarze, szczególnie wpływ na utrzymanie niskiego poziomu cukru i cholesterolu.
Z kolei usatysfakcjonowane klientki chwalą się w komentarzach na forum i blogach zdjęciami płaskich brzuszków i delikatną cerą.

Działanie suplementu

Mężczyźni, na podstawie własnych doświadczeń, zwracają uwagę, że jednym z „efektów ubocznych” działania preparatu jest pokaźne zwiększenie libido. Poza tym Fibre Select:

  • Redukuje przyczyny zaparć i wzdęć
  • Zwiększa napływ energii
  • Zapewnia właściwe PH w przewodzie pokarmowym

Gdzie można kupić Fibre Select? – Cena

Dystrybucja Fibre Select nie obejmuje aptek. Zamówienia należy składać tylko na oryginalnej stronie producenta. To gwarancja pewnych rezultatów działania produktu zakupionego w przystępnej cenie.

Skutki uboczne stosowania suplementu

Formuła działa na bazie różnorodnych błonników i prebiotyków. W jej składzie nie ma laktozy, składniki nie są modyfikowane genetycznie. To stanowi o jej bezwzględnym bezpieczeństwie użytkowania i braku efektów ubocznych.

Skład preparatu

W skład preparatu wchodzą: błonnik jabłkowy mikronizowany, błonnik lniany mikronizowany, inulina z korzenia cykorii, oligofruktoza z korzenia cykorii, łupina nasienna babki jajowatej i guma guar.

Fibre Select – stosowanie

Zaleca się stosowanie 3 dawek po 5g preparatu dziennie.