Female RX Plus – tabletki podnoszące poziom libido u kobiet

Female RX Plus jest preparatem w postaci kropli, wyjątkowo pomocnym dla kobiet, które straciły apetyt na seks i mają znacznie zaniżony popęd seksualny.

Gdzie można zakupić Female RX Plus?- cena

Nie ma dyskretniejszego miejsca od oficjalnej strony internetowej producenta, gdzie można bez skrępowania kupić oryginalne Female RX Plus. Wystarczy złożyć zamówienie i w krótkim czasie otrzymamy produkt w dobrej cenie, a rezultaty nie zawiodą naszych oczekiwań. Krople nie są dostępne w aptece.

Jakie jest dawkowanie produktu?

Należy 1/3 zawartości buteleczki wymieszać ze szklanką soku lub innego napoju i wypić na 10 minut przed planowaną aktywnością seksualną.

Działanie Female RX Plus

Preparat działa jak silny afrodyzjak:

  • Wprowadza w stan silnego seksualnego pobudzenia
  • Zwiększa intensywność doznań
  • Zapewnia żywiołowe orgazmy

Recenzje produktu

Pozytywne recenzje kropli znajdziemy w komentarzach na blogach i forach internetowych. To najlepszy miernik popularności produktu, tym bardziej, że swoje uznanie wyrażają także seksualni partnerzy użytkowniczek.

Skład Female RX Plus

Aktywne składniki kropli to: clavo huasca (tynanthus panurensis), macuna i maca – rośliny od lat wykorzystywane w medycynie ludowej do leczenia oziębłości płciowej kobiet.

Skutki uboczne stosowania Female RX Plus

Doświadczenia ogromnej rzeszy użytkowniczek potwierdzają zapewnienia producenta o braku efektów ubocznych stosowania preparatu. Dorosłe i zdrowe kobiety mogą bez obaw aplikować krople i wspólnie z partnerem cieszyć się fantastycznym seksem.