Eyelash Star – naturalne przedłużanie rzęs

Eyelash Star to niezawodne rozwiązanie dla wszystkich, których natura nie obdarzyła rzęsami gwiazd filmowych – posiadają rzęsy rzadkie, krótkie i bardzo słabe.

Działanie Eyelash Star

Pierwsze efekty działania serum są widoczne już po kilku dniach aplikowania:

  • Rzęsy stają się wyraźnie dłuższe i gęściejsze
  • Skóra przy linii rzęs jest zregenerowana
  • Rzęsy przestają wypadać

Na efekt końcowy należy poczekać około 2 miesięcy – wówczas rzęsy naprawdę mogą wprawić w zachwyt.

Stosowanie preparatu

Doświadczenie użytkowników podpowiada, że optymalne działanie gwarantuje codzienne, systematyczne nakładanie serum na powiekach wzdłuż linii rzęs. Odpowiednia pora to czas przed snem, po wieczornym demakijażu – wtedy występuje największa wchłanialność składników odżywczych.

Skutki uboczne stosowania Eyelash Star

Nie istnieje zagrożenie wystąpienia niepożądanych efektów ubocznych – każdy ze składników został wielokrotnie przetestowany pod kątem bezpieczeństwa użytkowania. Bezpieczeństwo działania serum potwierdzają klienci w komentarzach na forum.

Gdzie można zakupić produkt? – cena

Jeśli jesteśmy zainteresowani najwyższą jakością preparatu, który działa tak jak oczekujemy, a nie chcemy płacić zbyt wygórowanej ceny, to powinniśmy złożyć zamówienie na stronie producenta. To jedyna dobra odpowiedź na pytanie: gdzie kupić Eyelash Star? W aptece produkt nie jest dostępny.

Recenzje na temat Eyelash Star

Eyelash Star cieszy się przychylnymi opiniami kosmetologów, którzy twierdzą, że rezultaty są porównywalne z zabiegami przedłużania rzęs w gabinetach kosmetycznych. O doświadczeniach i równie korzystnych ocenach wystawianych przez użytkowników przeczytamy na blogach.

Skład Eyelash Star

Składniki aktywne dające moc serum to: ekstrakty z nasion isatis tinctoria i nigella sativa, ekstrakt z liści biota orientalis, wyciąg z korzenia multiflorum polygonum, oraz ekstrakty z corallina officinalis i chebula terminalia.