EaseQUIT – mocne zwalczanie nałogu tytoniowego

EaseQUIT jest zestawem magnesów, który ułatwia walkę z nałogiem tytoniowym. Są bardzo wygodne i niewidoczne w uchu.

Czy są skutki uboczne?

Metoda EaseQUIT polega na wykorzystaniu pola magnetycznego wytwarzanego przez magnesy. Nie jest źródłem żadnych niepożądanych efektów ubocznych, nie alergizuje.

Jaki jest skład EaseQUIT?

W składzie EaseQIUT znajdują się 2 malutkie magnesy, które wykazują działanie bioaktywne. Zewnętrzną warstwę magnesów stanowi cieńka powłoka z 24-karatowego złota.

Recenzje o produkcie

Taki sposób leczenia nałogu nikotynowego jest pozytywnie oceniany przez użytkowników. W komentarzach na blogach i forach klienci zwracają uwagę na bardzo krótki czas wychodzenia z nałogu. Także doskonałe samopoczucie, co jest rzadkim zjawiskiem przy wychodzeniu z nałogu.

Czy EaseQUIT działa?

Działanie magnesów umożliwia:

  • Skuteczne rzucenie palenia
  • Usunięcie objawów głodu nikotynowego
  • Kontrolę łaknienia

Jak stosować?

Optymalne rezultaty daje noszenie magnesów zgodne z zaleceniami producenta. Należy w tym celu umieścić magnesy w uchu i nosić codziennie przez 3-4 godziny.

Gdzie kupić EaseQUIT i jaka jest cena?

EaseQUIT nie znajdziemy w aptece. Tylko zamówienie zrobione na stronie internetowej producenta gwarantuje otrzymanie oryginalnego produktu. Potwierdzają to doświadczenia klientów, którzy kupili magnesy w niesprawdzonych miejscach. Cena jest dobra, można też liczyć na częste akcje promocyjne.