Digest It – preparat oczyszczający jelito grube z toksyn

Digest It to suplement diety polecany osobom, które powinny skrupulatnie oczyścić jelito grube, aby pozbyć się wszystkich dolegliwości związanych z zatruciem organizmu toksynami.

Jaki jest skład produktu?

W składzie preparatu możemy znaleźć: chiński rabarbar, korę szakłaka amerykańskiego, glinkę bentonitową, aloes uzbrojony, nasiona lnu i czarnego kminku, goździki, miętę pieprzową, tymianek i ekstrakt z czosnku.

Gdzie kupić Digest It? – cena

Dystrybucja Digest It nie obejmuje aptek i sklepów stacjonarnych. Gwarancję oczekiwanych rezultatów i działania kapsułek bez szkody dla zdrowia, daje zamówienie złożone na oficjalnej stronie producenta. Producent gwarantuje także przystępną cenę.

Recenzje na temat suplementu

Komentarze osób, które stosowały już Digest It są jednoznaczne – wyrażają zadowolenie z odzyskania prawidłowo funkcjonującego układu pokarmowego, bez zaparć i bólu, a także ze zmniejszenia wagi ciała. Można o tym przeczytać na blogach i forach dyskusyjnych.

Czy Digest It działa?

Systematyczne stosowanie kapsułek pozwala na detoksykację całego organizmu, likwidację obstrukcji i wzdęć, a także na:

  • Sukcesywne odchudzanie
  • Pozbycie się nadmiaru wody z organizmu
  • Prawidłową pracę okrężnicy

Czy powoduje skutki uboczne?

Skład Digest It tworzą naturalne zioła i ekstrakty, dzięki czemu jest on delikatny dla żołądka i nie powoduje niebezpiecznych dla zdrowia efektów ubocznych.

Digest It – stosowanie

Rekomendowana dawka to 3 kapsułki dziennie. Można dla sprawdzenia jak organizm przyswoi Digest It zacząć od 1 kapsułki i stopniowo zwiększać dawkę. Nie należy przekraczać limitu 5 kapsułek dziennie – potwierdzają to doświadczenia osób które suplementowały preparat.