DentaBlack – wybielanie zębów węglem

DentaBlack jest pastą do zębów o unikalnym składzie i czarnym kolorze, która bardzo, intensywnie, ale całkowicie bezpiecznie wybiela zęby usuwając wszelkie przebarwienia.

Czy DentaBlack powoduje skutki uboczne?

Przeprowadzone testy wykazały, że mimo silnego działania wybielającego pasta nie stanowi zagrożenia dla zdrowia zębów. Nie stwierdzono pojawienia się efektów ubocznych w postaci uszkodzenia szkliwa czy zwiększenia wrażliwości na ból. Jest to zgodne z doświadczeniami użytkowników opisywanymi na forach internetowych.

DentaBlack – stosowanie i cena

Pasta DentaBlack powinna być wykorzystywana do codziennej higieny jamy ustnej przez okres 14 dni. Istotne jest systematyczne jej stosowanie, bowiem tylko wtedy możemy liczyć na rezultaty gwarantowane przez producenta. Na wyszczotkowane zęby nakładamy warstwę pasty i utrzymujemy ją na zębach przez 25-35 minut, po czym wypluwamy. Biorąc pod uwagę efekty, jakie można osiągnąć – cena pasty wydaje się rozsądna.

Recenzje na temat DentaBlack

W komentarzach na blogach pojawia się sporo życzliwych wpisów na temat działania DentaBlack. Użytkownicy są zadowoleni z szybkiego i skutecznego działania pasty.

Gdzie kupić DentaBlack ?

Oryginalna tubka pasty DentaBlack jest dostępna jedynie na stronie producenta. Zamówienia należy składać online. Dystrybucja nie obejmuje aptek, więc tam nie kupimy produktu.

Czy DentaBlack działa?

Czarna pasta nie tylko usuwa wszystkie przebarwienia i osady na zębach, ale także:

  • Intensywnie wybiela zęby
  • Usuwa przykry zapach z ust
  • Pozytywnie wpływa na stan szkliwa i szyjek zębowych

Jaki jest skład produktu?

W skład DentaBlack wchodzi węgiel aktywowany, żel krzemionkowy i węglan wapnia.