D.Bal.Max – przyrost masy mięśniowej i szybki wzrost siły

D.Bal.Max jest formułą, która pomaga w intensywnym tworzeniu muskulatury. Dostarcza wartościowych składników, które budują mięśnie.

Jak działa D.Bal.Max? – efekty stosowania

Testosteron i IGF pozwalają na:

  • Wzmożony przyrost masy mięśniowej
  • Błyskawiczną regenerację mięśni
  • Wzrost energii i siły

D.Bal.Max – Efekty uboczne

Perfekcyjnie skomponowane składniki występują w ilościach bezpiecznych dla użytkowników. Działanie preparatu nie wywołuje nieprzewidzianych skutków ubocznych.

Jakie jest dawkowanie suplementu?

Stuprocentowe rezultaty w postaci pięknie wyrzeźbionych mięśni można osiągnąć stosując się ściśle do zaleceń producenta. Zalecenia są zawarte w ulotce załączonej do produktu. Tylko wówczas preparat działa skutecznie i bezpiecznie.

Z czego składa się D.Bal.Max?

Skład preparatu tworzą: BCAA complex, 20-hydroksyekdysterone i kompleks protein serwatkowych.

Kupno produktu i cena

Gdzie kupić D.Bal.Max skoro nie ma go w aptece? Miejscem, które zapewnia otrzymanie produktu najwyższej jakości w dobrej cenie jest wyłącznie strona producenta. Zamówienia są realizowane dyskretnie i w krótkim czasie.

D.Bal.max – recenzje

Lata doświadczeń naukowców stworzyły formułę o silnym działaniu anabolicznym. D.Bal.Max pozwala na intensywniejsze ćwiczenia, a to przekłada się na bardziej okazałe mięśnie. Potwierdzają to z satysfakcją mężczyźni w komentarzach na blogach i forach i chętnie chwalą się zdjęciami sprzed i po suplementacji.