Clearpores – zestaw do leczenia trądziku

ClearPores to zestaw złożony z trzech produktów, które wspomagają leczenie trądziku. W jego skład wchodzi suplement ziołowy, płyn do twarzy i krem ochronny. Płyn czyści dogłębnie pory i neutralizuje bakterie, krem odżywia i chroni skórę twarzy, a suplement usuwa przyczyny trądziku od wewnątrz.

Jaki jest skład produktu?

Skład suplementu to między innymi: korzeń mniszka, aloe vera, echinacea purpurea, korzeń łopianu, koniczyna czerwona, sarsaparilla, korzeń lukrecji i cayenne. W składzie kremu i płynu do mycia twarzy również znajdują się naturalne, precyzyjnie dobrane składniki.

Gdzie można kupić ClearPores? – cena

Produkt jest dostępny na stronie internetowej producenta. Doświadczenie pokazuje, że tylko sprawdzone źródło zakupu daje gwarancję najlepszych rezultatów i korzystnej ceny. Wystarczy poświęcić kilka minut i złożyć zamówienie na stronie, nie trzeba szukać produktu w aptece.

Czy powoduje skutki uboczne?

ClearPores jest bezpiecznym produktem, działa stopniowo i w naturalny sposób. Dermatolodzy potwierdzają, że preparat nie generuje żadnych efektów ubocznych a jego działanie nie wywołuje reakcji alergicznych.

Jakie jest dawkowanie produktu?

Ziołowy suplement należy stosować w ilości 2 kapsułek dziennie o dowolnej porze. Natomiast płynu do twarzy i kremu ochronnego używać rano i wieczorem zgodnie z zaleceniami producenta na ulotce.

Czy ClearPores działa?

Działanie produktu polega na:

  • Intensywnym zwalczaniu trądziku
  • Zmniejszaniu obrzęków i stanów zapalnych skóry
  • Nawilżaniu i chronieniu skóry

ClearPores – recenzje

Na blogach i forach internetowych można znaleźć sporo przychylnych komentarzy, które potwierdzają działanie produktu. Aby uzyskać pełną satysfakcję z działania, kuracja powinna trwać co najmniej 3 miesiące.