Cellactiv – preparat likwidujący cellulit

Cellactiv to suplement diety, który sprawia, że zmagania z cellulitem są mniej uciążliwe i krótkotrwałe. Przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn. Likwiduje nie tylko „skórkę pomarańczową” ale również rozstępy, które są kolejnym estetycznym problemem dużej części kobiet.

Czy Cellactiv działa?

Preparat w sposób naturalny:

Likwiduje cellulit
Odżywia i nawilża skórę
Skóra uzyskuje jędrność i elastyczność
Przywraca skórze naturalny koloryt

Czy powoduje skutki uboczne?

Naturalne pochodzenie składników i połączenie w odpowiednio dobranych proporcjach najlepiej gwarantuje bezpieczne działanie i brak efektów ubocznych. Gwarancję daje producent, ale wskazują na to także doświadczenia użytkowników.

Jakie jest dawkowanie produktu?

Należy stosować 2 kapsułki dziennie – jedną rano, drugą po południu. Wskazane jest podjęcie dowolnego wysiłku fizycznego po zażyciu tabletki, trzeba także pamiętać o wypijaniu dużej ilości wody.

Jaki jest skład produktu?

W składzie produktu, oprócz składników aktywnych występuje mnóstwo makro- i mikroelementów, które intensyfikują działanie preparatu.
Preparat rozbija komórki tłuszczowe w tkance podskórnej od środka – to miejsce do którego nie jest w stanie dotrzeć żaden krem antycellulitowy.

Gdzie kupić Cellactiv? – Cena

Jeśli zależy nam na osiągnięciu szybkich rezultatów, nie należy kupować preparatu w przypadkowych miejscach, tylko złożyć zamówienie na stronie producenta. To gwarantuje wysoką jakość produktu w dobrej cenie. Tabletek nie dostaniemy w aptece.

Cellactiv- recenzje

Klienci w komentarzach na blogach i forum wskazują na wysoką niezawodność preparatu i pierwsze efekty widoczne już po kilku dniach.
A po miesiącu stosowania Cellactiv cellulit zmniejsza się średnio o 85%, a uda są o 3 cm mniejsze w obwodzie.