Brain Pill – preparat na zwiększenie wydajności mózgu

Brain Pill jest nowoczesnym produktem, który podnosi możliwości intelektualne człowieka i poprawia funkcjonowanie mózgu. Działa jak antyoksydant i zwiększa ilość krwi jaka dopływa do mózgu.

Czy Brain Pill działa?

Rezultatem działania preparatu jest zwiększenie funkcji poznawczych mózgu, a poza tym:

  • Zwiększa produkcję neuroprzekaźników
  • Usprawnia pamięć krótkotrwałą
  • Wzmaga koncentrację

Czy powoduje skutki uboczne?

Brain Pill działa bardzo intensywnie, ale dzięki naturalnemu składowi działanie to nie jest obarczone efektami ubocznymi. Produkt doskonale zapobiega przedwczesnemu starzeniu się mózgu.

Jakie jest dawkowanie produktu?

Doświadczenia użytkowników wskazują, że aby utrzymać mózg w doskonałej formie wystarczy aplikować codziennie 1 kapsułkę preparatu, najlepiej przez okres od 1 do 3 miesięcy.

Jaki jest skład produktu?

Skład preparatu budują: cognizin, synapsa, huperzia serrata, winpocetyna, gingko biloba, fosfatydyloseryna, DHA, witamina B6 i B12, l-tyrozyna, l-teanina, kwas foliowy i pantotenowy.

Gdzie kupić Brain Pill? – Cena

Dystrybucja produktu nie obejmuje aptek. Jedynym miejscem, gdzie możemy złożyć zamówienie i otrzymać oryginalny produkt w najlepszej cenie jest oficjalna strona producenta.

Brain Pill – recenzje

Neurochirurdzy dowodzą, że suplement nie tylko poprawia sprawność umysłową i pamięć, ale wykazuje również działanie ochronne. Równie pozytywne opinie pojawiają się także w komentarzach na blogach i forach.