Bliss Hair – preparat wzmacniający włosy

Bliss Hair to innowacyjny balsam dedykowany wszystkim, którzy chcą w naturalny sposób wzmocnić swoje włosy, uniknąć ich wypadania i przetłuszczania.

Czy Bliss Hair działa?

Preparat nie tylko odżywia i nawilża skórę głowy, ale równocześnie:

  • Przyspiesza wzrost włosów
  • Regeneruje włosy zniszczone
  • Zapobiega ich wypadaniu

Czy powoduje skutki uboczne?

Dzięki naturalnemu składowi Bliss Hair nie powoduje żadnych zmian alergicznych skóry ani innych niepożądanych efektów ubocznych, jego działanie jest całkowicie bezpieczne.

Jakie jest dawkowanie produktu?

Regularne stosowanie Bliss Hair przynajmniej 2-3 razy w tygodniu zapewnia wymierne efekty. Balsam nakładamy na umyte i wysuszone włosy, masujemy 1-2 minuty i pozostawiamy bez spłukiwania.

Jaki jest skład produktu?

Naturalny skład balsamu tworzą: kompleks Hotflux, oraz ekstrakty z roślin – rdestu wielokwiatowego, awokado, lucerny siewnej, wąkrotki azjatyckiej i ligustikum sichuan. Produkt zawiera także olejek z wiesiołka, pieprzu czarnego i liści laurowych.

Gdzie kupić Bliss Hair? – cena

Gwarancję oryginalności produktu daje zamówienie złożone na stronie producenta. Jak wykazują doświadczenia klientów cena jest przystępna, a rezultaty zgodne z ich oczekiwaniami. Bliss Hair nie kupimy w aptece ani w drogerii.

Bliss Hair – recenzje

Trycholodzy i styliści zwracają uwagę na precyzyjne działanie balsamu na wielu poziomach równocześnie, szczególnie na stymulację porostu włosów i funkcje regeneracyjne.

Użytkownicy swoje pozytywne opinie wyrażają w komentarzach na forum i blogach. Doceniają ekspresowe tempo działania preparatu oraz fakt, że nie wysusza włosów i nie drażni skóry głowy.