Black Mask Plus – naturalne oczyszczanie skóry

Black Mask Plus to produkt w formie maseczki, która oczyszcza skórę i pory, a także likwiduje zaskórniki. Naturalny skład z żeń-szenia, węgla bambusowego oraz kaolinu skutecznie regeneruje skórę twarzy, a przy tym nie powoduje żadnych efektów ubocznych.

Jak działa Black Mask Plus?

Doświadczenia użytkowniczek pokazują, że działanie maseczki daje rezultaty zarówno w przypadku cery tłustej, mieszanej jak i trądzikowej:

  • Dogłębnie oczyszcza skórę twarzy
  • Eliminuje niedoskonałości i nadaje gładkość skórze
  • Dostarcza składników odżywczych i odmładza twarz

Gdzie można kupić produkt? – cena

Maseczka jest towarem luksusowym niedostępnym w drogeriach i aptekach. Jeśli zależy nam na oryginalności produktu należy zrobić zamówienie na oficjalnej stronie producenta. Tutaj możemy też liczyć na cenę odpowiednią do jakości produktu.

Jakie są opinie o Black Mask Plus?

Preparat zebrał mnóstwo pochlebnych recenzji lekarzy dermatologów, ze względu na antybakteryjne i przeciwzapalne działanie na skórę twarzy oraz brak reakcji alergicznych.

W podobnym tonie są komentarze usatysfakcjonowanych klientek na forum i blogach, które podkreślają, że maseczka znacznie opóźnia procesy starzeniowe skóry.

Jak stosować maseczkę?

Na oczyszczoną skórę twarzy nakładamy sporą warstwę maseczki i trzymamy przez 25 minut. Później zdejmujemy maseczkę, resztki zmywamy delikatnie ciepłą wodą. Maseczkę możemy stosować 3 razy w tygodniu.