Black Mask – maska oczyszczająca pory

Black Mask to nowoczesna maseczka polecana osobom z różnymi problemami skóry twarzy. Dotyczy to najczęściej zanieczyszczonych i rozszerzonych porów, wągrów i trądziku.

Skutki uboczne stosowania

Wykorzystanie w składzie maski naturalnych składników sprawia, że jest ona bardzo dobrze tolerowana nawet w przypadku skóry wrażliwej. Maska nie daje żadnych efektów ubocznych – nie ma przeciwwskazań do jej stosowania.

Skład Black Mask

Za niecodzienne rezultaty odpowiadają precyzyjnie dobrane składniki : węgiel bambusowy, kiełki pszenicy, olejek grejpfrutowy i prowitamina B5.

Recenzje na temat produktu

Najbardziej miarodajnymi ocenami danego produktu są opinie klientów pojawiające się w komentarzach blogach. Black Mask zaskarbił sobie życzliwość użytkowników – wystarczy przeczytać wpisy na forach internetowych.

Dermatolodzy podkreślają właściwości lecznicze preparatu, usuwanie stanów zapalnych skóry, jej nawilżenie i odżywienie.

Gdzie można zakupić preparat? – cena

Black Mask jest dostępny wyłącznie na podstawie zamówień składanych na oficjalnej stronie producenta. To najlepsza gwarancja skuteczności i rozsądnej ceny preparatu. Produkt nie jest dostępny w aptece.

Black Mask – stosowanie

Jak pokazują doświadczenia użytkowników maska działa najskuteczniej jeśli stosujemy ją 3 razy w tygodniu. Nakładamy sporą ilość na twarz, omijając okolice oczu i zdejmujemy po 25 minutach.

Działanie Black Mask

Preparat działa liftingująco i wygładza zmarszczki, ale przede wszystkim:

  • Oczyszcza i zwęża pory
  • Hamuje powstawanie zaskórniaków i trądziku
  • Odżywia i rozjaśnia skórę
  • Usprawnia drenaż skóry i pracę gruczołów łojowych