Alta White – preparat do wybielania zębów

Alta White jest zestawem do skutecznego wybielania zębów w warunkach domowych. Doskonale zastępuje kosztowne zabiegi w gabinetach stomatologicznych.

Jakie jest dawkowanie produktu?

Znakomite rezultaty zapewnia stosowanie preparatu 2 razy dziennie przez okres 6 dni. Należy przestrzegać zaleceń producenta zawartych w ulotce informacyjnej dołączonej do produktu.

Alta White – recenzje

Alta White cieszy się doskonałymi recenzjami nie tylko użytkowników, ale także lekarzy stomatologów. W swoich opiniach lekarzy podkreślają pozytywne działanie preparatu nie tylko na estetykę, ale również na ogólny stan zdrowotny zębów.
Klienci są zadowoleni z tempa w jakim uzyskali oczekiwane efekty – opowiadają o tym z komentarzach na blogach i forach.

Jak działa Alta White – efekty stosowania

Zestaw Alta White pozwala odzyskać zdrowy i biały uśmiech, a ponadto:

  • Usuwa płytkę nazębną
  • Uniemożliwia tworzenie się kamienia nazębnego
  • Poleruje i wygładza zęby

Efekty uboczne stosowania zestawu

Produkt może być stosowany także przy wrażliwych zębach, które wymagają szczególnej ochrony. Doświadczenia użytkowników potwierdzają jego delikatne, ale skuteczne i całkowicie bezpieczne działanie wybielające.

Z czego składa się Alta White?

Skład zestawu to: proszek wybielający i specjalne aplikatory, które ułatwiają nakładanie preparatu. Substancjami czynnymi proszku są: magenz, wodorotlenek glinu, a także wyciąg z mięty pieprzowej i gliceryna.

Kupno Alta White – cena

Nie jest potrzebna recepta aby otrzymać Alta White – nie musimy szukać preparatu w aptece. Gdzie więc kupić preparat? Wystarczy zamówienie online złożone na oryginalnej stronie producenta, aby otrzymać sprawdzony produkt w optymalnej cenie.