Airsnore – urządzenie powstrzymujące chrapanie

AirSnore jest nowoczesnym urządzeniem, które umożliwia powstrzymanie chrapania oraz dolegliwości związanych z chrapaniem.

AirSnore – recenzje

Opinie lekarzy są bardzo pozytywne. Potwierdzają działanie ustnika również u osób, które cierpią na obturacyjny bezdech senny.Także użytkownicy opierając się na swoich doświadczeniach z ustnikiem, doceniają rezultaty jego działania. Opisują je w komentarzach na blogach i forach internetowych.

Cena urządzenia

Gdzie można kupić AirSnore? Nie trzeba szukać ustnika w aptece. Wysokiej jakości produkt w przystępnej cenie otrzymamy, jeśli złożymy zamówienie na oficjalnej stronie producenta.

Jak działa urządenie – efekty stosowania

Działanie ustnika polega na utrzymaniu szczęki w pozycji, która umożliwia swobodny przepływ powietrza

Eliminuje chrapanie
Zapewnia drożność górnych dróg oddechowych
Zapobiega bólowi głowy i suchości w ustach

Z czego składa się AirSnore

Skład i forma ustnika to owoc wielu badań prowadzonych z udziałem inżynierów biochemików. Jest wykonany z biotworzywa najnowszej generacji i ma niewielkie rozmiary.

Skutki uboczne

Użytkownicy potwierdzają, że ustnik idealnie się dopasowuje i działa bez jakichkolwiek efektów ubocznych. Nie powoduje bólu ani reakcji alergicznych.

Jak używać AirSnore?

Wystarczy po prostu umieścić ustnik w jamie ustnej. Dobrze jest przedtem namoczyć ustnik w ciepłej wodzie, wtedy łatwiej dopasować go do kształtu szczęki.